Sırbistan (U21) – Avusturya (U21) Maç Analizi! (31 Mayıs)

ploutosSırbistan U21 takımı yerli isimlerin yanı sıra kadrosunda bir çok yurt dışından isimleri de bulunduruyor. Gelecek vaat eden isimlere sahipler. Geçen sene düzenlenen U21 Şampiyonası’na İspanya’yı eleyerek katılan ekip turnuvada ise bekleneni verememiş, grubunu Almanya’dan kopardığı 1 puanla tamamlamıştı. Bu sene düzenlenen elemelerde ise şu ana kadar fena olmayan bir performans sergilediler. Kendilerinde nispeten zayıf ekipleri geçerlerken, evlerinde grubun favorisi konumundaki İtalya’dan 1 puan koparmasını başarırlarken 6 maç sonunda tek yenilgilerini Slovenya deplasmanında tattılar.

Avusturya ise rakibi gibi yerli isimlerin yanında yurt dışında oynayan bir çok ismi de bulunduruyor. Geçtiğimiz seneki turnuvaya katılamayan ekip eleme grubunu İspanya’nın ardından 2. sırada tamamlamıştı. Genel olarak etkili olabilecek bir ekip olduklarını düşünüyorum ve jenerasyon itibariyle önümüzdeki senelerde önemli işlere imza atabilirler. Bu seneki elemelerde ise 6 maçta 5 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde ettiler. Tek yenilgilerini grubun favorisi ve şu anda 7’de 7 yapmış olan Almanya karşısında aldılar ama o karşılaşmada da Almanya’ya kolay teslim olmadılar.

İki ekip 2 sene önce hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya gelmişti ve mücadele 2-2’lik eşitlikle sonuçlanmıştı. Sadece taraf bahsinde bulunabildiğimiz düşününce bugün de yüksek orandan beraberliğe yönelmek mantıklı olacaktır.

Tahmin: MS X (3.10)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın