Sırbistan – Avustralya Maç Analizi! (8 Ağustos)

unver-erturkGrubun ilk maçlarında rahat galibiyetler alarak başlayan Sırbistan ve Avustralya karşı karşıya geliyor.
Avustralya ilk karşılaşmada harika bir oyunla sahadan 87-66 galip ayrılarak Fransızlar’ı sahadan silmişti. Boyalı alanda ve ikili oyunlarda çok etkili olarak maçı baştan sona önde götürdüler. Fransa zaman zaman Parker ile etkili olmaya çalışsa da Avustralya takımı dış atışlarla oyunu kopararak çok önemli bir galibiyet almıştı. Oynaması beklenmeyen Bogut , P.Mills ile birlikte takımlarını taşıyan isimlerdi.

Sırbistan ilk karşılaşmada güçsüz Venezuela’yı 62-86 ile geçmişti. Rakiplerini boyalı alanda ezdikleri karşılaşmada Bogdanovic ve Raduljia takımın en etkili isimleriydi. Süre alan tüm oyunculardan Kalinic haricinde sayı buldular.
Avustralya turnuvaya en büyük 2.lik adaylarından birini mağlup ederek harika bir başlangıç yaptı. Sırplar çok kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip. Venezuela karşılaşmasının onlar için bir değerlendirme olacağını düşünmüyorum. Bu karşılaşma onlar için zor geçecek olsa da Sırplar karşılaşmayı kazanıp Avustralya’yı Fransa rüyasından uyandıracaktır.

Tahmin : MS 1 (1.40)

İlginizi Çekebilir

İspanya

Andorra – Bilbao Maç Analizi! (22 Ekim)

Andorra sezona etkili başlangıç yapan takımlardan biri, 2/3 yaptılar Endesa’da. Son maçlarında Vitoria’ya deplasmanda 95-77 ...

Bir Cevap Yazın

Kapat