Sinpaş Denizli Basket – Sakarya BŞB. Basketbol Maç Analizi! (14 Kasım)

giray-ozkanSon olarak Büyükçekmece Basketbol’dan Hilton Armstrong transferini yapan Denizli Basket sahasında Sakarya BŞB’yi ağırlıyor.

Sinpaş Denizli Basket ligin istikrarsız ekiplerinden biri.İstedikleri galibiyetlere ulaşamadılar.Ve ligin 11. Sırasında bulunuyorlar.Sahalarında Acıbadem Üniv. yenilgisi yaşadılar.Afyon Bld. ve Ankara DSİ’yi ise yendiler.Maç başına 75.3 sayı atıyorlar.Kenny Boynton ve Mustafa Baki Görür skor yüklerini çekiyor.Uzun rotasyonundan skor katkısı alamadıkları için Büyükçekmece’den ayrılan Hilton Armstrong’u transfer ettiler.

Sakarya BŞB ise ligde sadece tek mağlubiyete sahip.Gediz Üniversite deplasmanı dışında iyi gidiyorlar.Diğer 2 deplasmanda ortalama 61.5 sayı yediler.Maç başına 83.3 sayı atıyorlar.Skor yüklerini Sean Evans,Terry Smith ve Kerem Özkan çekiyor.

Denizli basket yeni transferinden çok şeyler bekliyor. Armstrong’un kafasında basketbolun bittiğini düşünüyorum.Yine de yeni bir sayfa açmak istyecektir.Bu da oyunun temposuna yansıyacaktır.İki takımda da tempo basketbolunu seven isimler var.Ayrıca Denizli Basket’in son 3 maçı,Sakarya BŞB’nin ise son 3 maçının 2si 149,5 sayı üzerinde bitti.Önce üst sonra ise MS:1 tercihim var.

Tahmin : (149.5) ÜST

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın