Seattle Storm – Connecticut Sun Maç Analizi! (29 Mayıs)

necaWnba’de bugün tek maç var ve Seattle sahasında Sun’u konuk edecek. Seattle 4 maç sonunda sadece 1 galibiyet elde etti oda deplasmanda Phoenix karşısında. 4 maç sonunda gözlemlediğim Seattle ilk yarılarda  direnç gösteremese de ikinci yarılar maça tutunuyor ve oldukça hızlı oyunuyla kolay sayı bulmaktalar. Sue Bird ve Alaysha Clark‘dan iyi katkı alıyorlar. Loyd ve Stewart ise takımın skor yükünü çeken isimler olarak ise dikkat çekiyor. Yavaş yavaş istedikleri basketbolu sahaya yansıttıklarını görüyoruz.

Connecticut da 4 maç sonunda sadece 1 galibiyet elde etti. İlginçtir o karşılaşmada deplasmanda Stars’a karşı gelmişti. Oldukça kısıtlı hücum imkanlarına sahipler ve 4 maç sonunda attıkları sayı ortalaması 73.4. Kelsey Bone takımın en büyük kozu olarak gözüyor. Diğer isimler ise yan parça olarak görünmekte ancak böyle çok ta dikkat çekici bir özellikleri yok.

Seattle son 2 maçta iyi bir atmosfer oluşturdu taraftar bakımından. Rakibine göre de daha iyi oyunculara sahipler ve hücumda sıkıntı yaşamıyorlar. Seattle, Loyd önderliğinde galibiyete uzanıp kazanacaktır. Ms 1 oynayalım.

Tahmin  : MS 1 (-5.5)

İlginizi Çekebilir

Panathinaikos – Kızılyıldız Maç Analizi! (20 Mart)

İlk 4 yarışındaki 15 galibiyetli 3 takımından biri olan Panathinaikos geçtiğimiz hafta Malaga deplasmanında ilk …

Bir Cevap Yazın