Schalke – Sparta Prag Maç Analizi! (22 Ekim)

ulas-eskiturkSchalke bu sezon iyi işler yapıyor. Oynadıkları maçlarda zor kaybettiklerini görebiliyoruz. Genellikle de galibiyet almasını biliyorlar bir şekilde. Uzun süreli galibiyet serileri ile Köln mağlubiyeti ile bozulsa da Hertha’yı kendi sahalarında yenerek moral buldular. UAL’de de 2/2 yapmışlardı. İki maçta 7 gol atıp,gol yemediler. Bugün karşılacakları Sparta Prag grup içerisinde Schalke’nin en büyük rakibi. Ancak Schalke’yi çok zorlayabileceklerini düşünmüyorum. Prag ikincilik için savaşacaktır. Schalke’de bu maç için çok önemli bir eksik yok.

Sparta Prag liginde iyi bir görüntüde. Ancak liglerinin kalitesi pek yüksek olmadığından o bizim için bir ölçü olamaz. Prag’ın UAL maçları onları gözlemlememiz için biraz daha önemli olan maçlar. Grubun ilk iki karşılaşmasından toplam 4 puan çıkarabildiler. Kendi sahalarında 3 puan alırlarken deplasmanda 1 puana razı oldular. Eleme turlarında da sahalarında iyi bir performansları var. Ancak deplasmanda biraz daha etkisizler. Bugün kontra atak futbolunu benimseyeceklerdir. Schalke boşluk verirse Prag onları zorlayabilir.Fatai,Lafata ve Dockal formda isimler.

Schalke sahasında ağırlığını koyup bu maçı kazanacaktır. Ancak ben galibiyet çıkaracaklarını düşünsem de Schalke’ye pek güvenemediğimden gol tercihlerine yöneleceğim. Bu maç için 2.5 üstü gayet ideal durumda.

TAHMİN ; 2.5 üst (1.50)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat