Schalke – Ingolstadt Maç Analizi! (31 Ekim)

ulas-eskiturkSchalke lig performansı anlamında iyi durumdaydı ancak son zamanlarda bir düşüş yaşadıkları gerçek. Üst üste Uefa,lig ve kupa maçlarında puan kaybettiler. Kupada elendiler. Savunmalarında sıkıntı yaşadıkları gerçek. Ancak hücumda form tutarlarsa ciddi bir güç haline gelebiliyorlar. Çok tehlikeli ve kaliteli hücum oyuncularına sahipler. Çok fazla konsantrasyon sorunu yaşıyorlar. Orta alandan da Geis’ı kaybettiler. Onun olmayışı takımı etkiler.

Ingolstadt bu sezon rakiplerini gafil avlayarak ünlendi. Ve halen aynı sisteme devam ediyor. Son iki lig maçından da 1-0 mağlup ayrıldılar. Sistemleri artık pek geçerli olmuyor gibi. Ancak bugün bu deplasmanda da kapalı oynayıp arkada kalan boşluklardan faydalanmak isteyeceklerdir. Savunmaları ne kadar direnebilir,onu kestirmek zor.

Schalke evinde gol ve goller bulabilir. Ingolstadt’ın da kontralar ile tehlikeli olabileceği gerçeği var. Schalke galibiyeti planlasam da 2.5 üst tercihi daha mantıklı geliyor. Önceliğim 2.5 üst tercihinden yana.

Tahmin ; 2.5 üst (1.65)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın