Schalke – Hertha Maç Analizi! (17 Ekim)

ulas-eskiturkSchalke iyi bir form yakalamışken bir anda bütün o güzel tabloyu kendi sahasında 3-0 mağlup olarak çöpe attı. Köln’e sahalarında 3-0 kaybetmeleri ciddi anlamda ağır bir yenilgi. Yakaladıkları güzel tabloyu unutturan bir mağlubiyet oldu diyebiliriz.Ancak savunmanın son dönemde şanslı olmasının da bu formda payı vardır.Savunmaları bu sefer patlak verince ağır bir mağlubiyet alındı.İlk 2 ‘ye yakın durmayı hedefleyen Schalke bugün de galibiyet için sahaya çıkacaktır.

Hertha bu sezon iyi futbol oynuyor.Her maç gol bulma potansiyelinde bir ekipler.Son maç sahalarında Hamburg’u 3-0 ile geçip,takıma moral depolayan bir galibiyet almışlardı. Bu maç gol veya goller bulmaları muhtemel.Schalke savunmasına karşı açıklar bulabilirler.Açık bulurlarsa da çok rahat ceza kesebilirler.

Schalke’nin sahasında gol bulacağını düşünüyorum.Hertha da savunma açıklarından faydalanabilir.Bu maç için gollerin geleceğini düşünüyorum. KgVar ve 2.5 üst tercihleri mantıklı.Önceliğim ise karşılıklı gol var olacak.

Tahmin; Kg Var ( 1.40)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın