Schalke – Frankfurt Maç Analizi! (23 Eylül)

ulas-eskiturk

Schalke geçtiğimiz maç epey şanslı bir galibiyet aldı.Kalelerinde rahatlıkla 4-5 gol görebilecekleri bir maç sonunda 1-0 kazandılar. Stuttgart hücum oyuncuları çok komik de sayılabilecek pozisyonları adeta hiç ettiler. O maç Schalke’nin gol yememesi tamamen rakibin şanssızlığından kaynaklıydı.Oyun olarak tatmin etmeyen bir Schalke var.Di Santo-Huntelaar ikilisi çok fazla etkili değil.Pek de formda oldukları söylenemez.Huntelaar’ın eski performansını mumla arıyorlar.

Frankfurt da Meier dönüşü Köln’e bol gol ile patlama yapmıştı.Ancak sonrasında Hamburg deplasmanında tıkandılar.Bu maç karşılarında açık bir savunma bulacaklar.Kontralar ile gol veya goller bulabilirler.Ancak kalelerinde de gol görmeleri muhtemel olacaktır.Meier,Castaignos ve Seferovic gününde oldukları zaman en az 1-2 gol izlettirebilecek bir üçlü.

Schalke klasik olarak oyun kontrolünü elde tutacaktır.Ancak gol dakikaları geciktiği zaman telaş başlıyor ve kontrolsüz bir saldırıya geçiyorlar. O dakikalarda ise Frankfurt çok rahat ceza kesebilir.Benim tercihim kötü savunmalar nedeni ile karşılıklı gol var olacaktır.

Tahmin: KG Var (1.35)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın