Sariyer – Orduspor Maç Analizi! (3 Kasım)

necaYavru semt Sarıyer kendi sahasında Orduspor’u konuk edecek. Ümraniye karşılaşmasını bizzat çıplak gözle izledim.Erken gelen gol oyunun dengelerini bozdu.İstediklerini tam olarak sahaya yansıtamadılar.45. dakika da sakatlanan Can Erdem bu maçta oynamayabilir.Ayhan hoca son maçta oyuncu tercihlerinde ciddi hatalar yaptı.Özellikle Serdar’ın sonradan oyuna girmesi başlı başına bir yanlıştı ilk 11’in değişilmez oyuncusu olan Serdar oyuna girdikten sonra da bu takımdaki yerinin neresi olduğunu hocasına gösterdi çektiği şutlarla ve oynadığı oyunla bir nebze olsun  oyunu hareketlendirdi.Sağ açık ta oynayan eski Galatasaray’lı Serkan Çalık ta yaptığı şık çalımlarla bu lige fazla olduğunu gösterdi.

2.ligden düştükten sonra bir türlü kendini toparlayamayan Ordu bu ligde de tututamaaycak gibi görünüyor.Mali sıkıntılar takımın en büyük çilesi.

Sarıyerspor son maçta yaptığı hataları bu maçta yapmayacaktır.Üst sıralara tırmanmak için ideal bir maç.Son maçta taraftarlarını üzen Sarıyer bu maçta kendini affettirecektir.Alt liglerde günün bankosu olarak görüyorum.

Tahmin ; MS 1 (1,35)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın