San Antonio Stars – Seattle Storm Maç Analizi! (15 Haziran)

necaGecenin sıkıcı geçmeye aday maçlarından. Stars sahasında Seattle’ı konuk edecek. Stars çıktığı 8 maçta sadece 1 galibiyet elde etti. Son maçlarında Liberty’e farklı mağlup oldular. Mc Bridge ve Hamby takımı sırtlayan isimler Ndour ise son maçta kaydettiği sayılarla x faktör oldu. Ancak genel anlamda hücumda sıkıntı yaşayan bir ekip olduklarını attıkları ortalamadan görebiliriz.

Seattle ise son maçında İndiana takımını mağlup etti. Çıktıkları 10 açta 4 galibiyet elde ettiler. 8-9 kişilik bir kadroları var her oyuncudan maksimum katkı almaya çalışmaktalar. Bird son maçta bir sakatlık geçirdi ancak bu maçta oynaması bekleniyor durumu maç saatinde belli olacak. Loyd, Stewart ve Clark ise takımın diğer skorer isimleri.

2 takımda rakibin oyun tarzına göre mücadele etmekte. Stars’ın hücum performansı aten muamma Bird’in oynama ihtimali olsa bile yine de düşük dakikalar oyunda kalacaktır. Taraf bahsi açısından riskli bir maç olduğundan ve iki takımında zaman zaman hücumda pasif kalması nedeniyle alt bahsi ağır basmakta.

Tahmin : Alt (148.5)

İlginizi Çekebilir

Anadolu Efes – İstanbul BBSK Maç Analizi! (21 Nisan)

Anadolu Efes son 13 haftada aldığı 11 galibiyet ile ilk 4’ün içine girdi. Uşak deplasmanında …

Bir Cevap Yazın