San Antonio Spurs – Miami Heat Maç Analizi! (24 Mart)

black-mambaSan Antonio bu sezon sadece 11 yenilgi aldı ve Warriors’un arkasından 2.sıradalar. Onlar kadar konuşulmasalar da kesinlikle göz ardı edilemeyecek muazzam bir sezon geçiriyorlar. Kawhi Leonard tam anlamıyla bir süperstar olarak liderlik ediyor takıma . Aldridge formda. Parker da iyi katkı verdiğinde sistem harika işliyor. Yan parçalar zaten yıllardır San Antonio ‘da iyi katkı veriyor. Golden State’i harika savunmalarıyla evlerinde mağlup edip gerekli mesajı da vermiş oldular.

Miami’yi bu sene gerçekten takdiri hak ediyor. Chris Bosh uzun süredir olmamasına rağmen bence harika oynuyorlar. Whiteside ilk geldiğinde ondan beklenenin çok çok üzerinde katkı veriyor. Wade , Dragic ve Deng de iyi oynuyorlar. Joe Johnson hamlesi de işe yaramış görünüyor. Şu anda 3.sıradalar Doğu’da. Charlotte , Boston ve Atlanta ile 3.’lük mücadelesi veriyorlar.

İki iyi takımın çok zevkli geçmesini beklediğim mücadelesinde Miami’ye verilen handikapı fazla buldum. Miami için bu maç daha önemli. Popovich’in takımı yine işi ciddiye alacaktır kazanabilirler ancak 12.5 handikap gerçekten fazla bana göre. MS 2 öneriyorum.

Tahmin : MS 2 (+12.5)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın Hafta Sonu Verdiği LaLiga Tahminleriyle Cepleri Doldurdu!

Girona – Real Betis 2.5 ALTI(1.80) | 0-1 Las Palmas – Real Sociedad MS2(1.75) & KG YOK(1.85) | 0-1 …

Bir Cevap Yazın