San Antonio (B) – Atlanta (B) Maç Analizi! (15 Mayıs)

necaWnba başlıyor. San Antonıo Silvers sahasında Atlanta’yı konuk edecek. Henüz ligin başı olduğu için  takımların oynadığı maçlar üzerinden değilde. Geçtiğimiz sezonki performansı ve kadrosuna göre değerlendirme yapacağımı belirtmek isterim. San Antoıno geçtiğimiz sezonu Batı’da son sırada kapadı. 34 Maç ta sadece 8 galibiyet elde ettiler. Bu galibiyetlerin 7 si iç sahada geldi. İç sahada genel oalrak düşük skorlu karşılaşmalar oynadılar. Geçtiğimiz sezon takımın skorunu taşıyan Perkins bu sezon kadro da yok. Mc Bridge takımın en önemli kozu ayrıca takımda Eldebirink ve Ndour gibi tanıdık simalar bulunmakta.

Atlanta  da geçtiğimiz sezonu Doğu’da son sırada kapadı. Ancak Atlanta’nın hem kadro kalitesi  hemde hücum’da iyi işler çıkaran olduğunu belirtelim. Mc Courgty, Sanco Lıttle ve Ajavon gibi ligimizde forma giyen isimler bulunmakta. Geçtiğimiz sezon deplasmanlarda vasatı aşamayan bir görüntüde oldukları belirtelim.

2 takım da geçtiğimiz sezon pek iç açıcı performans sergilemedi. Ev sahibinin hücum gücü kısıtlı Atlanta ise nitekim daha iyi gibi durmakta. Açılan barem  bu iki takım için fazla alt denemek ligin ilk maçında mantıklı seçenek olacaktır.

Tahmin : Alt (151.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın