Sakarya BŞB – Acıbadem Üniversitesi Maç Analizi! (30 Nisan)

giray-ozkan

TBL’de haftanın en önemli maçında oynayacak ekiplerden biri olan Sakarya BŞB.de son 2 maç kaybedildi.Ancak bu skorlara rağmen play-off ‘a kaldılar.Sahalarında kolay yenilmiyorlar.Skor yüklerini Darius Washington, Sean Evans ve Can Akın çekiyor.Maç başına 76.6 sayı atıyorlar.

Acıbadem Üniversitesi’de ligin iddialı ekiplerinden.Ancak yaklaşık 15 gün önce önemli bir sakatlığa kurban vererek Keydren Clark’ı kaybettiler.Başarılı oyuncu sezonu kapattı ve statü gereği yerine transfer yapamayacaklar.Clark’ın sakatlığı sonrasında oynadıkları 3 maçta sadece 1 galibiyet aldılar.Skor yüklerini Clark dışında Sharrod Ford çekiyor.Maç başına 80.4 sayı atıyorlar.

Bu karşılaşma sonunda kazanmak,kazanan takımın play-off’a daha iyi bir sıradan girmesi için önemli.Acıbadem Üniversitesi 2. sıradaki yerini kaybetti ancak Denizli ile yaşadığı çekişmede tekrardan bu yeri almak amacında.Sakarya BŞB ise arkasından gelen Best Balıkesir’e 5. sırayı vermemek isterken, belki de 4. sıraya yükselme amacında.Ev sahibi ekip hızlı başlar ve soyunma odasına önde girer.

Tahmin: IY 1 (-0.5h)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın