Rusya – İsveç Maç Analizi! (5 Eylül)

mrsicEv sahibi Rusya grupta 8 puanla 3. konumda. Gruptan çıkmak istiyorlarsa bu maçı mutlaka kazanmak durumundalar aksi takdirde imkansıza döner işleri. Bu da net bir şekilde risk alıp açık vereceklerini bize gösteriyor. 6maçta 2G 2B 2M aldılar. En önemli rakipleri Avusturya’ya 2 maçta da yenilmeleri çok büyük dezavantaj oldu. İç sahada lider Avusturya hariç her takıma gol attılar.

İsveç ise; bu maçı yenilmezler ise büyük avantaj yakalarlar. Bu maçtan sonra en yakın rakibi Avusturya ile kendi evlerinde oynayıp son 2 maçı takımın kekleri diye tabir edebileceğimiz takımları ile oynayacaklar ve bu maçlarda alacakları galibiyetler ile en kötü 2.olarak çıkacaklarıdr. Kısaca 2G 2B onlara çok net yetecektir. İsveç takımının gol atamadığı maç olmamış şu 6 maçta. Sadece grubun en zayıf 2 ekibine karşı gol yememişler diğer her takımdan gol yemişler. Hücum hattı iyi olduğu kadar savunmaları da o kadar vasat.

Maç için tahminim KG var yönünde. Çünkü maç içerisinde risk alması gereken takım Rusya. Bu risk karşısında açık verecekleri de su götürmez bir gerçek. Bu açıkları iyi yakalayabilecek bir İsveç var karşılarında.Ev sahibi de bir şekilde karşılık verecektir. Skor olarak 1-1 ve MS X tercihim var sürpriz olarak.

Tahmin: KG Var (1.70)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın