Romanya – Yunanistan Maç Analizi! (7 Eylül)

mrsicEv sahibi Romanya 7maçta 4G 3B ile yoluna namağlup olarak devam ediyor. Ama liderin 1 puan gerisinde 2. sıradalar. Şimdi ellerine fırsat geçti krizdeki Yunanistan’ı içeride yenip Kuzey İrlanda’nın puan kaybetmesi durumunda lider olacaklar. 7 maçtaki savunmaları çok ama çok dikkat çekici sadece içeride berabere kaldıkları Macaristan’dan gol yediler başka gol yemediler. Dile kolay 7 maçta sadece 1 gol yediler. Savunmalarının iyi olduğu kadar hücum hatları iyi değil ne yazık ki. 7 maçta 7 gol attılar ve son 2 maçları 0-0 bitti.

Yunanistan için ise bu eleme turlarında söylenecek bir şey yok. Tamamiyle ülke olarak içinde bulundukları krize bağlıyorum ben durumlarını. Çünkü bu grupta en kötü play-off oynayacak bir ülkeden bahsediyoruz. Turnuvada 7 maçta galibiyetleri yok. 2B 5 mağlubiyet ile son sıradalar ve hiç bir iddiaları yok. 7 maçta 2 gol atan bir ekipten bahsediyoruz.

Yazdıklarımdan çıkarım yapmak çok kolay. Bu maça net şekilde 2.5 gol altı öneriyorum. Bu tercihin yanında Romanya galibiyeti de önerebileceğim bir tercih. Skor olarak 2-0 düşünüyorum.

Tahmin: 2,5 Alt (1.60)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın