Romanya – Polonya Maç Analizi! (11 Kasım)

erdem-kayaDaum yönetiminde yenilgisiz ilerleyen Romanya evinde Polonya’yı devirmek istiyor. Karadağ karşısında son dakikada kaçırılan penaltı yüzünden 3 puandan olmuşlardı. Grupta 4 takımında çıkma ihtimali var. Rakibin 3 maçta 5 gol yemesi avantaj görülebilir. Ancak 5 gol atan Lewandowski’yi tutmaları zor olacak. Polonya’nın tüm maçlarda gol yemesi en büyük zaafları oldu. Milik yok ancak Lewa çok formda. İki ekibinde skor bulmasını beklediğim maçta karşılıklı goller kazandıracaktır.

Tahmin: KG VAR (1.70)

dogacan-akalinGrup ikincisi Polonya ile grup üçüncüsü Romanya karşı karşıya geliyor. Romanya Avrupa Şampiyonası’ndan sonra savunma oyuncularını değiştirdi ve o yeni oyuncuların birbirlerine alışmaları için çok maça ihtiyaçları var. Şu maça kadar toplam bir gol yemiş olabilirler ama hiçbiri kendi seviyelerinde bir takım değillerdi, esas kıstas maç bu olacaktır.

Polonya ise beklenmedik şekilde çok fazla gol yiyor. Şu ana kadar oynadıkları üç maçta altı gol yediler. Hücum hattında ise sıkıntı yok birbirini tanıyan oyuncular eski performanslarına devam ediyor ama dediğim gibi kolay gol yiyor olmaları kendilerini favori olarak görmememe sebep oluyor.

İki takımın da gol bulmasını bekliyorum.

Tahmin: KG VAR (1.70)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan Günün Kuponları! (22 Haziran)

İDEAL 124 – Brezilya – Kosta Rika 3,5 Altı : 1.35 125 – Nijerya – …

Bir Cevap Yazın