Reggiana Emilia – O.Milano Maç Analizi! (9 Haziran)

necaSerinin 4. maçında Emilia sahasında Milano’yu konuk edecek. Emilia 3. maçta iyi oynayarak 81-72 lik galibiyet elde etti. Kaukenas formda ve takımını iyi yönlendiriyor. Lavrinovic serinin kritik adamı olma yönünde ilerliyor. Della Vella 3 lükleri ile can yakan bir oyuncu. Golubovic ve Veremenko pota altında etkili olan isimler. Bu sezon iç sahda 22 maça çıktılar ve bunların 21’ini kazandılar. Oldukça yoğun bir taraftar baskısı olduğunu söylemek lazım. Tüm taraftarlar kırmızı tişörtleriyle güzel bir görüntü oluşturmaktalar.

Milano 3. maça iyi başlamış ancak devamını getirememişti. Gentile bu seride iyi oynuyor kaydettiği sayılar takımın rahatlamasına ve skor üstünlüğüne gitmesinde önemli. Simon ve Kalnietis gibi 2 tecrübeli gard’a sahipler gününde oldukları zaman bambaşka bir oyun ortaya koyup takımı havaya sokabiliyorlar.

Emilia 3. maçı kazanarak seride önemli bir işe imza attı. Her yazımda dile getirdim bu sezon gizli şampiyonluk adaylarından diye eğer bu maçı kaybederlerse seri Milano’da sona erebilir. Milano’nun son maçı kaybetmesi nedeniyle bu maça daha değişik hazırlanacağını düşünürsek üst bahsi de denenebilir. Ancak evinde rakiplerine aman demeyen bir Emilia var. Üst bahsi ilk öneri daha sonra İY 1 seçeneği kuponlara eklenmeli.

Tahmin : Üst (156.5) & İY 1 (-1.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın