Reggiana Emilia – O.Milano Maç Analizi! (7 Haziran)

necaSerinin 3. Maçı Emilia da oynanacak Emilia ilk maçı deplasmanda kaybetti. Emilia iç sahadaki performansıyla bu noktaya gelen bir takım. Kaukenas takımın en önemli beyni. Delle Valle zaman zaman çok iyi performans sergiliyor. Veremenko’nun gelişinin ardından pota altında rotasyonları genişledi. Emilia bu sezon iç sahada 21 müsabakaya çıktı ve bunların 20 sini kazandı. Attıkları sayı ortalaması 78.5 play off larda bu ortalama 84.5 taraftar iç sahadaki maçlara yoğun ilgi göstermekte.

Milano ise ilk 2 maçta rahat galibiyetlere tecrübesiyle ulaştı. Gentile bu seride formda. Kalniteis ve Simon takımının yönlendiren isimler. Mc Neal ve Sanders dan da iyi katkı almaktalar. Bu sezon dış sahada inişli çıkışlı bir grafik çizdiler. Play – off tada zaman zaman zorlandıklarını görüyoruz.

Bu maçı deplasman takımının kazandığını düşünürsek seri hemen hemen bitecektir. Ev sahibi bu sahada aman demiyor ve taraftarı ile bambaşka kimlik oluşturabiliyorlar. İç sahada iyi performans sergileyen Emilia’ya güvenelim.

Tahmin : MS 1 (1.95)

İlginizi Çekebilir

Toronto Raptors – Washington Wizards Maç Analizi! (18 Nisan)

Toronto, playoffların ilk maçlarını sürekli kaybetme serisini sonunda bitirdi ve ilk maçtan 114-106 galibiyetle ayrıldı. …

Bir Cevap Yazın