Reggiana Emilia – Brindisi Maç Analizi! (27 Mayıs)

necaİtalya Basketbol ligi play-offlarında harika maçlar izliyoruz.Bunların başında da Emilia Brindisi serisi geliyor. Seri de durum 2-2 ve Amilia kaybettiği saha avantajını son maçta tekrar ele geçirdi. O maçta dikkat çeken özellikleri tabi ki iyi savunma anlayışı oldu. Gelecek vaaden Chikoko takıma yavaş yavaş alışmaya başladı. Zaten Kaukenas, Lavrinovic, Cerci, Cinciarini gibi kaliteli isimlere sahipler.Bu isimlerin yanında bir de eski Sassari takımının oyuncusu Drake Dieener geliyor. Gününde olduğu zaman yüksek 3 sayı atışlarıyla karşı takımı çökertiyor diyebiliriz.

Brindisi ise buralara gelerek zaten büyük bir iş başardı.Onlar bu turda başka bir ekiple karşılaşsaydı onlar adına daha iyi olabilirdi ancak bu seride de fena performans sergilemediler. Bu deplasmanda kazanmasını da bildiler ancak. Son maçta da görüldü ki hücum da ciddi sıkıntılar yaşamaktalar. Denmon ve Mays skorda öne çıkan isimler ancak onlarda son 2 maçta ortada yoklardı.

Emilia’nın artık bu seriye son vereceğini düşünüyorum ve ilk yarıdan galibiyetini öneriyorum. Bunun da nedeni ev sahibi takımının kadrosu ve oyuncu kalitesinin daha üst düzeyde olması birde buna ev sahibi avantajını eklersek ilk yarı galibiyeti mantıklı seçim olacaktır.

Tahmin: İY 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın