Real Madrid – Unics Kazan Maç Analizi! (27 Kasım)

koraycelikerReal Madrid gerek kadro açısından gerekse de oynadığı basketbol açısından Euroleague‘in CSKA Moskova ile birlikte en iyi takımı. Mükemmel bir rotasyonları var. Giren çıkan her oyuncudan verim alıyorlar. Sergio Rodriguez önderliğinde Sergio Llull ve Gustavo Ayon‘dan iyi performanslar alıyorlar. Ev sahibi takımda önemli isimlerden Rudy Fernandez ve Facundo Campazzo bugün oynayamayacak.

Unics Kazan kadro olarak iyi bir takım. Fakat kötü gidişin ardından koç değişikliğine gidip Yevgeny Pashutin önderliğinde çıktıkları son 2 maçı kazandılar. Curtis Jerrells, D’Or Fischer, James White, Keith Langford, Kostas Kaimakoglou, Nikos Zisis ve Viktor Sanikidze gibi çok önemli isimlere sahipler. Toparlandıklarını söylemek mümkün. Dmitry Sokolov bugün sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek. Ancak bu oyuncunun konuk takımı çok etkileyeceğini düşünmüyorum.

746 kodlu maçta barem 160.5’tan 157.5’a çekildi. Real Madrid‘in evinde oynadığı maçlarda ortalama 185, konuk takımın deplasmanda oynadığı maçlarda ise 154 sayı çıkmış. Üst oynamak en makul tercih gibi duruyor.

Tahmin: 157.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (25 Mayıs)

Banko 555 – Atl. Nacional – Colo Colo MS 1 : 1.55 557 – Corinthians …

Bir Cevap Yazın