Real Betis – Estudiantes Maç Analizi! (12 Şubat)

Koç Tabak’ın öğrencileri Liga Endesa’nın orta şekerli takımlarından biri, şuanda 8 galibiyetle 10.sıradalar. Ancak son maçlarda düşüşteler, son 4 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Üstelik takımın önemli isimlerinden Lockett’ın da bir sakatlığı var, bu maçta da durumu şüpheli. Takımın skor yükünü 2 tecrübeli isim Stojanovski ve Nachbar artı Mahalbasic çekiyorlar. Liga Endesa’da ortalama 77 sayı atarken potalarında da 85 sayı görüyorlar yani halen savunmayı oturtamadılar ki son 3 maçlarında da 162 sayı barajı aşıldı.

Madrid temsilcisi Estudiantes 7 galibiyetle 12.sırada ve play-off resminin uzağında kaldılar, etliye sütlüye dokunmayacak şekilde alt sıralardan da uzaktalar. Son maçlarda ise formda olduklarını söyleyebiliriz 3 maçta ikisini kazanmayı başardılar ve bu maçların 2 tanesinde de 162 sayı barajı geçildi. Liga Endesa’da da şuana kadar ortalama 82 sayı atarken potalarında da 84 sayı gördüler. Fransız skorer Jackson şuanda takımı tek başına sırtlıyor hücumda. Wilson ve Page’in bu maçta oynaması beklenmiyor.

Savunmada problem yaşayan ve genelde 80 sayının üzerinde yiyen Betis tempolu oynayan formda Estudiantes hücumunu bu maçta zor durdurur ve 162 sayı baremi bence kolayca aşılır, önerim üst seçeneği olacak.

Tahmin: Üst (162.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın