Ratiopharm Ulm – Bremerhaven Maç Analizi! (8 Ekim)

unver-erturkRatiopharm Ulm sezona muhteşem bir giriş yaparak oynadığı 3 karşılaşmadan da galibiyet ile ayrıldı. Bu 3 karşılaşmada tam 99.3 sayı ortalama ile hücum ettiler. Süre alan tüm oyuncularından çok iyi katkı alıyorlar. Chris Babb, Butler, Guenther, Morgan ve Ohlbecht 3 haftada çift haneli ortalama ile hücum eden isimler. Hücumda topu çok iyi paylaşıyorlar (Maç başına 21.6 sayı asist), topun değerini çok iyi bilerek az top kaybı yapıyorlar. (Maç başına 10 top kaybı/Alba deplasmanında yapılan 17 top kaybı istatistikleri yukarı çekmişti)
Bremerhaven sahasında oynadığı ilk 2 maçı kazanarak lige hızlı bir giriş yapmıştı. Ardından geçtiğimiz hafta ilk deplasman maçında Frankfurt’a kaybettiler. İlk 2 karşılaşmanın aksine Frankfurt karşısında rotasyondan neredeyse hiç katkı alamamaları ve hücumda yapılan top kayıpları maçın kaybedilmesindeki en büyük etkenlerdi. Harper Kamp ve Quincy Diggs takımın sayı yükünü çeken isimler.
Ratiopharm Ulm 3 karşılaşmada 99.3 sayı ortalama ile hücum edip, 92 sayı potalarında gördüler. Bremerhaven ise benzer bir şekilde 87.3 sayı ortalama ile hücum edip, 83 sayı potalarında gördüler. İki takımda yüksek tempo ile oynuyor. Bu karşılaşmada en mantıklı tercih ÜST olacaktır.

Tercih: 170.5 ÜST

OddsRing - Oyunlar

İlginizi Çekebilir

Brose Baskets Bamberg – Darüşşafaka Doğuş Maç Analizi! (30 Mart)

Bamberg play-off’a kalma ihtimali kalmasa da çok dramatik bir sezon geçirdi. 6 maçları son hücum ...

Bir Cevap Yazın

Kapat