Rasta Vechta – Tubingen Maç Analizi! (26 Kasım)

fersu-yahyabeyogluVechta BBL’nin zayıf takımlarından biri, 10 maçta sadece 2 galibiyetleri var ve sondan 3.sıradalar. Bu mücadeleye 3 maçlık bir mağlubiyet serisi ile geliyorlar ki bunların ikisini kendi sahalarında yaşadılar. Takımda bir yıldız olduğunu söylemek kolay değil. Gaines, Machado,

Standhardinger üçlüsünün günlük performanslarına göre hareket ediyorlar.
Tubingen lig sıralamasında 3 galibiyetle 14.sırada olsa da bir kaç basamak daha yukarılara tırmanabilecek kapasiteye sahipler. Özellikle son deplasman maçlarında kendilerine denk rakiplerini geçerek kendilerini göstermeye başladılar. Bu maçtaki rakipleri gibi takımda bir yıldız oyuncuları yok ama tam 5 oyuncu şuanda çift haneli sayı ortalamalarını yakalamış durumda. Bunlar arasında Jordan ve McGhee ön plana çıkan isimler.

Kendi sahasında problem yaşayan ve son 3 maçta minimum 4 farkla teslim olan Rasta karşısında son 3 deplasman maçından ikisini kazanan, ki kaybettikleri deplasman da Munich’ti, Tubingen maçın favorisi. Alt sıralardan kurtulmak isteyen ve daha dengeli bir kadroya sahip olan misafir takıma açılan handikapı değerlendirin derim.

Tahmin: MS 2 (+3.5h)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın