Rasta Vechta – Tubingen Maç Analizi! (26 Kasım)

fersu-yahyabeyogluVechta BBL’nin zayıf takımlarından biri, 10 maçta sadece 2 galibiyetleri var ve sondan 3.sıradalar. Bu mücadeleye 3 maçlık bir mağlubiyet serisi ile geliyorlar ki bunların ikisini kendi sahalarında yaşadılar. Takımda bir yıldız olduğunu söylemek kolay değil. Gaines, Machado,

Standhardinger üçlüsünün günlük performanslarına göre hareket ediyorlar.
Tubingen lig sıralamasında 3 galibiyetle 14.sırada olsa da bir kaç basamak daha yukarılara tırmanabilecek kapasiteye sahipler. Özellikle son deplasman maçlarında kendilerine denk rakiplerini geçerek kendilerini göstermeye başladılar. Bu maçtaki rakipleri gibi takımda bir yıldız oyuncuları yok ama tam 5 oyuncu şuanda çift haneli sayı ortalamalarını yakalamış durumda. Bunlar arasında Jordan ve McGhee ön plana çıkan isimler.

Kendi sahasında problem yaşayan ve son 3 maçta minimum 4 farkla teslim olan Rasta karşısında son 3 deplasman maçından ikisini kazanan, ki kaybettikleri deplasman da Munich’ti, Tubingen maçın favorisi. Alt sıralardan kurtulmak isteyen ve daha dengeli bir kadroya sahip olan misafir takıma açılan handikapı değerlendirin derim.

Tahmin: MS 2 (+3.5h)

OddsRing - Oyunlar

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 970 – Anadolu Efes – Olympiakos Ms1  : 1.55 969 – Darüşşafaka Doğuş – ...

Bir Cevap Yazın