Rapid Bükreş – Pandurii Tg. Jiu Maç Analizi! (27 Mayıs)

davranRomanya Ligi’nde son 2 karşılaşmasını kaybedip düşme potasında yer alan Rapid Bükreş sahasında Pandurii takımını konuk edecek. Ev sahibi sezonun son maçı öncesinde 33, konuk takım ise 42 puana sahip. Evet Rapid Bükreş ligin köklü ekiplerinden ama son yıllara baktığımızda Pandurii’nin onlardan daha iyi bir ekip olduğunu görüyoruz. Rapid mali ve yönetimsel büyük sorunlar yaşıyor. Bu sezon son sıralara yakın bitirmelerine şaşırmamak gerek. Takımı son haftalarda 90 dakikaya yakın seyrettim ve kaleye gitmekte büyük zorluk çektiklerini gördüm. Gerçekten uzun zaman sonra ne önereceğimi bilemediğim bir karşılaşma. Nedeni ise Pandurii deplasmanlarda iyi bir ekip ve son 3 dış saha maçında kaybetmediler. Sezon içinde de oldukça iyi maçlar çıkardılar.

Maçın favorisi % 51 ile Pandurii olduğunu düşünüyorum. Fakat sizlere son 2 maçlarını kaybetmiş olmaları sebebiyle ev sahibinin yenilmez bahsini önereceğim.

Tahmin: ÇŞ 1-X (1.3)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat