Portland Trail Blazers – Utah Jazz Maç Analizi! (26 Ekim)

nba-player-betsBenim geçen sene en keyif alarak izlediğim takımlardan biri olan Portland bu seneye de kadrosunu koruyarak girdi. Kadrosunda ki isimlerle kontrat yeniledi, çok tehlikeli dış oyuncuları var ve bu senede onları izlemesi çok keyifli olacak. Ne oynayacakları belli, sürpriz yok.

Utah ise bir-iki dokunuş yaptı ve bunlardan en önemlisi şüphesiz B.Diaw ve G.Hill hamlesi. (Joe Johnson hamlesi de var anlayamasakta pek yine de takıma tecrübesiyle güç katacaktır) Utah sürekli penetreler üzerinden oynayan sıkışık hücumuyla çoğu zaman bizi kanser eden takımdı, bu sıkışıklığı çözmek adına saha görüşü üst düzey Diaw’ı kadroya kattılar bu hamle onlara hücumda büyük kolaylık sağlayacak. Yine sert bir savunma takımı olacaklar şüphesiz.

Utah’tan kaynaklı olarak bu maça açılan barem 193.5 sayı ancak bence Utah bir önceki seneye göre hücumda bir çok problemini çözmüş olarak çıkacak karşımıza. Portland zaten çok yetenekli dış oyunculara sahip ve bol skor üretebilen bir ekip ve geçen sene savunma verimliliğinde ligin son 5 takımdan biriydiler yani hem atıyorlar hemde yiyorlar.

Tahmin: 193.5Üstü

İlginizi Çekebilir

Fransa – Belçika Maç Analizi! (18 Ağustos )

Eurobasket 2017 öncesi hazırlık maçları devam ediyor ve bugün Fransa ile Belçika takımları karşı karşıya ...

Bir Cevap Yazın

Kapat