Portland – Boston Celtics Maç Analizi! (1 Nisan)

black-mambaPortland Batı’da 6.sırada bulunuyor. 5.sıradaki Memphis’in 2 galibiyet gerisinde şu an. Memphis’in sakatlık sorunları ve geriye kalan maçların zorluğuna bakınca Portland’ın onları geçmemesi için hiçbir sebep yok. Evlerindeki son 5 maçı da kazandılar. İçeride kolay teslim olmuyorlar. Evlerinde bu 5 maçta ortalama 210.5 sayı çıktı.

Boston şu anda Doğu’da 4.sırada. Miami , Charlotte ile galibiyet sayıları eşit. Atlanta’nın ise 2 galibiyet gerisindeler ancak onlardan 2 maç eksik oynadılar. 3.’lük için bu 3 takımla kıyasıya bir mücadele içerisindeler. Deplasmanda oynadıkları son 5 maçın 2’sini kazanığ diğerlerini kaybettiler. Bu maçlarda ortalama 205.5 sayı çıktı.

İki takım için de bu maçın çok önemli olduğunu görüyoruz. Playoff sıralamaları açısından alınacak galibiyet çok değerli. Bu nedenle savunmaya da önem verileceğini düşünüyorum. Barem 212.5 .. Portland’ın evinde , Boston’ın deplasmandaki son 5’er maçlarına baktığımızda da ortalama olarak bu baremin geçilmediğini görmek düşüncemi destekliyor. Bu maça tahminim ALT olacak.

Tahmin : 212.5 ALT

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın