Polonya – İrlanda Cum. Maç Analizi! (11 Ekim)

alperen-delibasAvrupa Şampiyonası’nda eleme gününün belkide en önemli maçı. 18 puanlı iki takım, Polonya ve İrlanda karşılaşacak. Kim kazanırsa, o Avrupa Şampiyonası’na direk gitmeye hak kazanacak, yenilen play-off oynayacak. Bu kadar önemli bir maçta iki ekipte varını yoğunu ortaya koyacaktır.

Polonya, bir gol makinasına sahip. Lewandowski, çok formda ve takımını taşıyor. Şu ana kadar elemelerde 9 maçta tam 12 gol attı. O gol attığı zaman kaybetmiyorlar. Yine bu maçtada sahada. Takım, son olarak ise zorlu İskoçya deplasmanından 2-2’lik beraberlikle ayrıldı. Bu maçta onları çok büyük bir taraftar kitlesinin destekleyeceğini unutmayalım.

İrlanda ise tipik İngiliz ekibi görüntüsünde ve takım oyunu oynuyorlar. Savunmayı öncelikte tutuyorlar. Ancak bu maçta işleri çok zor çünkü yaklaşık 50 bin ateşli Polonya taraftarının önünde oynayacaklar. Ben, bu atmosfer ve Lewandowski faktörüne güvenerek maçı Polonya’nın kazanacağını düşünüyorum. Banko oynamak istelen 1x çifte şans, oranı yükseltmek istelen ise X/1 veya HX’ı deneyebilir. Gol bahisleri denemek isteyen 2-3 gol bahsini denesin.

Tahmin: MS 1 (1.70)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın