Polfarmex Kutno – Asseco Prokom Gdynia Maç Analizi! (25 Ocak)

koray-celiker-kingPolfarmex Kutno özellikle evinde oynadığı maçlarda tempoyu düşürmeyi seven bir takım. İç sahada oynadıkları maçlarda ortalama 128,77 sayı çıkıyor. Deplasmanda ise özellikle oyunun kontrolünü kaybettikleri zaman daha fazla sayılar çıktığını bir kaç kez gördük. Dar bir rotasyonları olmasına rağmen Michael Fraser gibi iyi bir uzuna sahipler.

Asseco Prokom Gdynia ise son yıllardaki düşüşünü bu sezon da sürdürüyor. 17 maçta 10 galibiyet ve 7 yenilgi aldılar. Geniş bir rotasyonları var ancak sadece 7 kişiden verim alabiliyorlar. 1-2 kişi günlük olarak kötü performans gösterirse yerlerine çıkıp sürpriz bir performans sergileyecek oyuncu çıkaramamaları en büyük sorunları olarak göze çarpıyor. Anthony Hickey takımın sayı yükünü çeken oyuncu.

Zorlu geçmesini beklediğim maçta ev sahibi takım favori. Bu da doğal olarak Polfarmex Kutno’nun oyun yapısına göre bir maç olacağının ihtimalini arttırıyor. Eğer Polfarmex Kutno maçın içinde birden fazla kez kontrolü kaybetmezse düşük skorlu bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum.

Tahmin: 140.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın