Polanya (B) – Türkiye (B) İddaa Tahmini! (11 Haziran)

giray-ozkanAvrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonasında açılış maçımız. Maç Romanya’nın Oradea şehrinde oynanacak. Millilerimizi bu şampiyonada Galatasaray ile Euroleague’i kazanan ve son 2 TKBL şampiyonluğu kupasını kaldıran Ekrem Memnun çalıştırıyor ve takımımız şampiyonanın 3 favorisinden biri durumunda. Memnun’un takımlarının ortak özelliği az sayı yemesi ve çok mücadele etmesi olarak tanımlanabilir. Hazırlık döneminde Macaristan’ı 2 kez, Letonya, Rusya, Yunanistan ve Slovakya’yı birer kez yendiler. İspanya, Çek Cumhuriyeti maçları dışında yenilgileri olmadı. 65 sayı bandının üzerine çıktıklarında kazanmalarını daha da kolaylaştırdılar.

Polonya ise turnuvanın tecrübeli ekiplerinden biri ve Mc Bride gibi önemli bir lidere sahip. Hazırlık döneminin başında Kanada, Fransa ve ispanya gibi 2 önemli takıma karşı 25 sayılık mağlubiyetler yaşasalar da ardından İtalya ve Büyük Britanya’yı yendiler. Tek silahları dış atışları.

İki takım arasında güç farkı çok. Potanın perileri maça yüksek savunma temposu ile başlayacak ve ilk devre handikapını aşacaktır. Alt diğer alternatif.

Tahmin: İY 2 (-6.5h) & 117,5 Altı

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın