Pınar Karşıyaka – Trabzonspor Medical Park Maç Analizi! (6 Ocak)

giray-ozkanEuroleague’den elenen temsilcimiz Pınar Kaşıyaka sahasında bir diğer temsilcimiz olan Trabzonspor’u konuk ediyor.

Pınar Karşıyaka Bracey Wright transferine rağmen istediği basketbolu henüz oynayamıyor.BSL’de oynadıkları 2 deplasman maçını kaybetmelerine rağmen sahalarında Galatasaray ve Büyükçekmece’yi yendiler.Skor yüklerini Justin Carter,Kenny Gabriel,Colton Iverson çekiyor.Euroleague’in en kısır takımlarından biri olarak maç başına 69.8 ortalamayla bu ligi tamamladılar.

Trabzonspor Medical Park Eurocup ilk turunda aldığı 5 galibiyet ile kalifiye olup son 32 takım arasına kalarak K grubuna düştü.Eurocup genelinde takımın skor yükünü Dwight Hardy ve Andrija Stipanovic çekiyor.Takıma yeni katılan isimlerden Derwin Kitchen hafta sonundaki BSL mücadelesinde Darüşşafala’ya karşı iyi mücadele ederek savunmada dikkat çeken bir performans ortaya koydu.Ancak Ryan Thompson’ınilk maçında takıma uyumu süre alacak gibi gözüktü. Eurocup normal sezonunu 75.4 sayı ortalaması ile bitirdiler ve bu kupada deplasmanda tek galibiyet almaları dikkat çekiciydi.

Karşıyaka’da henüz oyun kurucu sorunu çözülmüş değil.Kenan Sipahi o pozisyonda maksimum katkıyı vermeye çalışıyor.Trabzonspor’da da yeni oyuncuların uyum süreci yeni başladı.Sorunları olan ve denk gözüken 2 takımın karşılaşmasında önceliğim handikap avantajı.Alternatifim ise 2 takım arasında oynanan son 3 maçta da kazandıran alt bahisi.

Tahmin: MS 2 (+7.5)  & 152.5 ALT

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın