Phoenix Suns – Toronto Raptors Maç Analizi! (30 Aralık)

İki takım da dün maç yaptı ve dün iki takımın da analizlerini ben yazdığım için bu maçtaki analizimde bu iki takımın daha çok dünkü performansları üzerinden değerlendirme yapacağım.

Phoenix dün oynadığı karşılaşmada San Antonio karşısında varlık gösteremedi ve 119 – 98 yenildi. Bu maçta öne çıkan isimler 23 sayıyla T.J Warren ve 14 sayıyla Brandon Knight. Takım aslında ilk yarıyı önde kapatarak sürpriz yaptı ama aradaki güç farkı çok fazlaydı ve bunu 48 dakikaya yayamadılar. Şimdi karşılarında yine güçlü bir takım var. Son yedi maçlarının altısını kaybettiler. Kendi evlerinde genellikle yüksek skorlu maçlara imza atıyorlar.

Toronto ise dün gece Golden State’e baştan sona geride tamamladığı maçta 121-111 yenildi. Golden State için reaksiyon maçıydı ve maçtan önce de şanslarının olmadığını belirtmiştim. Şimdi kendilerine göre daha kötü bir takımla oynuyorlar. Bu maçı yenmeliler çünkü deplasman turnesindeler ve bu maçtan sonra iki karşılaşmaları var. Alabilecekleri herhangi bir yenilgide diğer maçları da etkileyecek bir motivasyon kaybı yaşayacakların farkındalar.

Ben bu maçta da her iki takımın kolay sayı bulacağını ve baremi rahatlıkla geçeceklerini düşünüyorum.

Tahmin: 223.5 ÜSTÜ

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın