Phoenix Suns – Sacramento Kings Maç Analizi! (27 Ekim)

nba-player-betsÖncelikle sorunlu taraf olan Kings ile başlayalım. Sular her zaman ki gibi durulmuyor. Cousins gidişattan hiç memnun değil, Rondo gitti, takımın çoğu gitti yerine yenileri geldi, Ty Lawson gibi son dönemde kendini kaybetmiş bir PG ile yola çıkma cesaretini gösterdiler. D.Collison’ın nba yönetimi tarafından verilen 8 maçlık cezası yüzünden Lawson bu maça ilk 5te başlayacak. Takımı nasıl yönetecek daha doğrusu yönetebilecek mi belli değil. Pre-Season maçlarından bir tanesine takıma haber vermeden gelmeyen bir adamdan bahsediyoruz (affedildi). Kısacası sorunlar bitmiyor.

Suns ise gönderdiği oyuncular yerine yine aynı yapıda oyuncular ekledi, ne oynayacakları belli. Devin Booker gibi şehri çok heyecanlandıran bir süperstar adayına sahipler ki bence bu sene MIP’ın (en çok gelişme kaydeden oyuncusu) en büyük adaylarından biri. Onun hücumdaki liderliği bu genç yaşına göre azımsanmayacak soğukkanlılık ve olgunlukta. Evlerinde bu taraftar desteğiyle geçen sene iyi işler çıkarmalarına rağmen tecrübesizlik ile bunun karşılığını çok alamamışlardı. Bu sene işler sakatlıklarla mücadeleye girmezlerse pozitif anlamda ilerleyecek onlar için.

Bahis olarak baktığımızda 212.5 üst seçeneği var ancak geçen sene Rondo önderliğinde oynanan akıcı hücum bu sene o yokken nasıl oynanacak merak konusu. Ben tüm bu gelişmeler doğrultusunda Suns lehine açılan -2.5 handikap’a yönelmeyi daha garanti buluyorum maçın üst olmasını beklememe rağmen.

Tahmin: MS 1 (-2.5h)

İlginizi Çekebilir

İstanbul Bbsk. – Beşiktaş Maç Analizi! (24 Mart)

İst.BB, 4 maçlık mağlubiyet serisini geçen hafta Uşak’ta bitirdi. Sahalarında Anadolu Efes, Darüşşafaka ve Galatasaray …

Bir Cevap Yazın