Phoenix Mercury – Minnesota Lynx Maç Analizi! (26 Mayıs)

necaWNBA’ de bu gece tek maç var ve Phoenix sahasında Minnesota’yı konuk edecek. Ev sahibi oynadığı 3 maçı da kaybetti. Özellikle son kaybettikleri Seattle maçı çok dramitik bir şekilde kaybettiklerini söyleyebilirim. Taurasi takımın skor yükünü üstlenirken Penny Taylor ve Griner diğer katkı veren isimler. Savunma konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaktalar. 3 maç sonunda yedikleri ortalama 89.7.

Minnesota ise oynadığı 3 maçı da kazandı. Maya Moore her zamanki skor yükünü üstlenirken Augustus,Fowles, Montogomery yan parça olarak katkı veren isimler. Hücumda akışkan bir basketbol oynayan ve hızlı oyunlarıyla kolay sayı imkanı bulabilmekteler. Özellikle Augustus‘un getirdiği toplar çok can yakıyor diyebiliriz.

Phoenix 3 maç sonunda göründü ki henüz lige hazır değil ve savunmada çok kötüler. Minnesota ise kaliteli oyuncuları ile sonuca gidebilen bir takım.Tüm oklar deplasman takımını göstermekte deplasman ekibine güvenelim aynı zamanda maç üste de taşınanabilir.

Tahmin : MS 2 (-4.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın