Philadelphia – Utah Jazz Maç Analizi! (7 Mart)

koraycelikerPhiladelphia 76’ers ligde aldığı 13 galibiyetle New York Knicks‘den sonra en az galibiyet alan 2. takım konumunda. Ancak son maçlarda oyun olarak toparlandılar. İç sahada da zaman zaman sahadan galip ayrılmaya başladılar. Bu sene takımların üzerine kâbus gibi çöken sakatlık sorunlarından onlar da nasibini almış durumda. Takımın yıldız guardı Tony Wroten sezonu kapattı. Joel Embiid uzun bir süredir oynayamıyor. Bu gece de sahadaki yerini alamayacak. Büyük çıkış yakalayan ancak son maçlarda oynayamayan Robert Covington‘ın ise durumu belirsiz.

Utah Jazz ise takımdaki son değişikliklerden sonra iyice savunma takımına döndü. Alec Burks‘ın sezonu kapatmasından sonra hücumda sıkıntı yaşadıkları bir gerçek. Son 12 maçında iki tamında +100 sayı attığı maç olmadı. Sakatlığı düzelen Rodney Hood bugün oynayabilecek. Patrick Christopher‘ın ise sakatlığı sürüyor.

755 kodlu maçta Utah Jazz‘ın sertleşen savunmasının Philadelphia 76’ers hücumlarını tıkamasını bekliyorum. Ancak taraf bahsinde açılan -7.5’luk handikap büyük risk taşıyor. 184.5’tan alt geniş bültende öne çıkan güvenilir bahis olarak göze çarpıyor.

Tahmin: 184.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (25 Mayıs)

Banko 555 – Atl. Nacional – Colo Colo MS 1 : 1.55 557 – Corinthians …

Bir Cevap Yazın