Philadelphia 76Ers – New Orleans Pelicans Maç Analizi! (21 Aralık)

Ligin kötü takımlarından Philadelphia geçmiş yıllardaki kadar kötü oynamıyor. Özellikle Ersan adeta kendisini buldu diyebiliriz. Brooklyn karşısında eksik oynamalarına rağmen 108-107 kazanmayı bildiler. Bu maçta özellikle Joel Embiid ve benchten gelen Ersan sazı ellerine aldı! Son dönemde özellikle evlerinde varlık gösterip 90 üstü atmaya başladılar. Akıcı hücum aksiyonları var ancak savunma anlamında sorunları da azımsanacak düzeyde değil.

New Orleans’ta Ömer takımdan ayrılmak için gün sayıyor. Onlar için takımın her şeyi olan Anthony Davis durunca varlık gösteremiyorlar. Son San Antonio maçında bunu çok iyi gördük. Sadece 12 sayıda kalan yıldız Pivot’un etkisiz kalması ekstra arayışa itti ve sonuç alamadılar. Üst üste Houston’a 122-100 ve San Antonio’ya 113-100 yenildikten sona 76Ers kaşısına çıkıyorlar.

Davis bu maç kendini ön plana atacaktır. Kazanmak için her şeyi yapacaklardır. Philadelphia’da hücumdaki aksiyonları ile maça ortak olur. Mücadele son topa kadar sürer. Ben taraf bahsinden kaçığ sayı bareminin aşılacağını düşünüyorum.

Tahmin: 207.5

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (24 Mayıs)

Boston Celtics sahasındaki 2 maçıda rahat kazanarak 2-0 öne geçmişti. Ancak deplasmandaki 2 maçı kaybetti. …

Bir Cevap Yazın