Philadelphia 76’ers – Brooklyn Nets Maç Analizi! (15 Mart)

necaPhiladelphia Doğu grubunda 14. sırada bulunuyor. Son maçında dün gece karşılaştıkları Sacramento’yu yendiler. Son dönemde üst üste tempolu ve yüksek düzeyde maçlar oynadılar. Kadro derinliği açısından biraz sıkıntı yaşamaktalar. Covington sakatlıktan iyi döndü son maçlarda iyi bir performans sergiliyor. Ancak günlük performans ve Covington’a katkı sağlayacak oyuncunun azlığı Philadelphia’nın sezon başından beri en büyük derdi.

Şuan Nba’nin en formsuz takımı Brooklyn ise son 4 maçında galibiyet yüzü göremedi. 11. sırada bulunmaktalar ve seri galibiyetlere ihtiyaçları var. Geçtiğimiz gece oynanan Miami maçında etkili oynamalarına rağmen maçı kaybettiler. Brook Lopez ve Deron Williams takımı ayakta tutan isimler. Young ve Johnson dan iyi katkı aldıkları zaman hücumda daha kompak oynayıp kolay sayı buluyorlar. Son 3 deplasman maçında 100 ve üzeri sayı attı.

Philadelpia’nın savunması son maçlarda güven vermiyor. Ayrıca karşılarında iddiasını sürdürmek isteyen bir ekip var. Bu maç Brooklyn’in seri galibiyetler almak için iyi bir başlangıç olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda alınan kötü sonuçlar üzerine bir reaksiyon gösterebilirler. Handikap uygun kadro; kalitesi de..

Tahmin: MS 2 (-5.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın