Pau Orthez – Rouen Maç Analizi! (6 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu19 galibiyetle 9.sırada yer alan Orthez’in playoff şansı devam ediyor. Koç Bartecheky’nin takımı son maçlarda net olarak gösterememiş olsalar da önemli bir hücum potansiyeline sahipler. Ligin sayı kralı Thompson ile beraber Harris ve Smith tehlikeli bir üçlüler. Yeguete de önemli bir tamamlayıcı.

Düşmesi kesinleşen Rouen zaten savunmada ciddi problemleri olan ve bol skor yiyen bir takımdı. Artık iddaaları da yok, savunmayı iyice boşladılar son maçlarda sürekli 80-90 sayı arası yediler. Hücumda ise aslında verimli bir takımlar ve artık üzerlerinde baskı kalmadı. Lewis, Mipoka, Yabusele ve Diabate gibi isimler kendilerini iyice göstermek isteyeceklerdir ve istatistiklere oynayacaklardır.

Fransa liginin iki önemli hücum takımının mücadelesinde Rouen’ın iddaasız olması ve Orthez’in playoff şansının devam ediyor olması ev sahibi adına daha çok skor geleceğinin bir göstergesi. Rouen da zaten skor bulabilen bir takım. Bu nedenle tahminim üst.

Tahmin: 161.5 (Üst)

İlginizi Çekebilir

Unicaja Malaga – Barcelona Maç Analizi! (21 Mart)

Euroleague’de hedefi kalmayan iki ispanyol takımının karşılaşmasında Malaga sahasında Barcelona’ya konuk olacak. Malaga 3 maçtır …

Bir Cevap Yazın