Patriotas – Atletico Nacional Maç Analizi! (23 Ekim)

koraycelikerPatriotas, Cortulua maçında beni çok yanılttı. O gün MS 1 tercihinde bulunmuştum ancak 2 kez öne geçmelerine rağmen sahadan 2-2’lik skorla ayrıldılar. Maçta genel olarak üstün olan taraflardı. Savunmada garip garip hatalar yaptılar. Kaleci Castillo hiç gününde değildi. Patriotas iç sahada ligde en az puan toplayan 3. takım konumunda. 7 maçta sadece 8 puan toplayabildiler. Yine de ev sahibi takım için iyi şeyler de söylemek mümkün. Zira gole dönük bir çok oyuncuları var. Alvarez, Henao, Ramirez ve Rivas bu sezon takıma iyi katkı sağlayan isimler.

Atletico Nacional ise ligin en büyük şampiyonluk adayı. Son yıllarda zaten sürekli kafaya oynuyorlar. Ligde 15 maçta sadece 5 gol yediler. Geçen hafta puan cetvelinde 2. sırada bulunan Junior’ı deplasmanda 4-0 yendiler. Hatta ilk yarıdan 4-0’ı yakalamışlardı fakat maçın 2. yarısında gol sesi çıkmadı. Moreno harika bir maç çıkardı. Duque hem takımın hem de Kolombiya Ligi’nin en golcü oyuncusu. Geçen hafta Junior deplasmanında da perdeyi açan isim olmuştu.

Bir tarafta ligin en kötü iç saha performanslarından birine sahip olan Patriotas, diğer tarafta ise takipçisi Junior’ı bile istediğinde deplasmanda 4-0 yenebilen Atletico Nacional.. Yine de bu demek oluyor ki MS 2 banko. Kolombiya Ligi’nde her an her şey olabilir. Özellikle deplasman takımlarına bahis yaparken 2 kere düşünüp bir kaç kere tereddütte kalmalısınız.

Tahmin: MS 2 (1.60)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (25 Mayıs)

Banko 555 – Atl. Nacional – Colo Colo MS 1 : 1.55 557 – Corinthians …

Bir Cevap Yazın