Partizan – Kızıl Yıldız Maç Analizi! (25 Ocak)

giray-ozkanEski günlerinde olmayan ve yaşadığı mali kriz nedeniyle küçülen Partizan Adriyatik liginde henüz play-off hattı içine girebilmiş değil. Genç kadroda tecrübeli sayılabilecek Kevin Jones, veteran Jamar Wilson ile genç Aleksandr Cvetkovic takımın skorerleri. Adriyatik liginde maç başına 72.8 sayı atıp, 74.8 sayı yiyorlar. Sahalarında bu rakam 77.7 sayıya çıkıyor ve sadece 3 iç saha maçında kaybettiler.

Kızıl Yıldız bu sezon Sırp ekolünün en önemli temsilcisi. Euroleague’de bulunan tek Sırp takımı konumundalar. Bu role uygun olarak grupta son 2 maçta Malaga ve Panathinaikos’u yendiler. Adriyatik liginde skor yüklerini Maik Zirbes, Quincy Miller, Gal Mekel ve sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan Luka Mitrovic çekiyor. Maç başına 76.6 sayı atıp, 68.2 sayı yiyorlar.

2 takım arasından oynanan son maçta Kızıl Yıldız maçı 92 – 77 kazanmıştı. O maçın kahramanları Gal Mekel ve Vladimir Stimac halen çok formda. Yanlarına ek olarak Tarence Kinsey gibi bir tecrübeyi de aldılar. Deplasmanda da gözükseler handikap aşarak kazanırlar.

Tahmin: MS 2 (-5.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın