Paris – Strasbourg Maç Analizi! (3 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluLevallois’nin ligde herhangi bir iddaası yok, son maçlara prestij için çıkacaklar. 12 galibiyetle 14.sıradalar. Koç Fauthoux ve öğrencileri son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Oniangue ve N’Doye son maçlarda ön plana çıkan isimler oldular. İç saha maçlarında ortalama 153 sayı çıkıyor. Fakat son 3 iç saha maçlarından ikisinde 148 sayı barajı geçilmedi.

Yılın koçu seçilen Collet yönetimindeki Strasbourg’un liderlik şansı yok denecek kadar az ancak bunu zorlamak isteyeceklerdir. Son 3 maçlarından ikisini kazanmayı başardılar. Weems ve Beaubois bu maçta da en büyük kozları olacak. Deplasmanda ortalama 154 sayı oluyor maçlarında. Ancak son 3 deplasman maçlarından ikisinde 148 sayı barajı geçilmedi.

İddaası devam eden Strasbourg hem liderlik savaşına devam etmek için hem de ikinciliği kaptırmamak için maçı ciddiye alacaktır. Zaten sınırlı bir hücum gücüne sahip olan Paris’in 70 sayıyı bulmakta zorlanacağını düşünüyorum. Düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Tahmin: Alt (148.5)

İlginizi Çekebilir

Toronto Raptors – Washington Wizards Maç Analizi! (18 Nisan)

Toronto, playoffların ilk maçlarını sürekli kaybetme serisini sonunda bitirdi ve ilk maçtan 114-106 galibiyetle ayrıldı. …

Bir Cevap Yazın