Paris Levallois – Karşıyaka Maç Analizi! (20 Ocak)

necaParis takımı bu salonda geçen hafta Beşiktaş’ı 93-83 yenmişti. O maçta özellikle çok iyi oynayıp pota altı oyuncularından ciddi katkı almışlardı. Topu pota altına indirip S.Ford’la buluşturdukları her topta tehlike yaratmışlardı. Evinde oynadıkları maçlarda en az 80 sayı ve üstü skor bulan Paris takımının sayı yükünü çeken diğer isimler ise şöyle sıralanıyor M.Green, B.Schilb ve M.Doye. Bu maçta da bu isimler gereken sorumluluğu üstleneceklerdir.

Karşıyaka takımı bu sezon deplasmanlarda yaptığı maçlarda genelde düşük skorlu maçlar oynadı. Bu maç onlar için hedef maç değil çünkü içeride daha iyi oynuyorlar ve deplasman maçlarına iyi hazırlanamıyorlar. Takımda B.Dixon, J.Diebler, K.Gabriel sayı yükünü çeken isimler. Koç Ufuk Sarıca oyun planını bu oyuncuların üstüne kurmuş durumda, bu oyuncuların günlük performansının kötü olduğu durumda başka bir oyun planları yok.

Her 2 takımda bol skorlu maçlar çıkarıyor ancak skor konusunda en az sıkıntı çekecek takım evinde oynayan Paris takımı olacaktır. Her ne kadar üst düşünsem de Karşıyaka takımının oyun içerisinde yaşayacağı sayı krizleri nedeniyle Paris takımına evinde güvenmek lazım.

Tahmin: MS 1 (+1,5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın