Panathinaikos – Caja Laboral Maç Analizi! (19 Nisan)

asgardPanathinaikos seride 2-0 geride. İlk maçta deplasmanda farklı yenilse de 2.maçta Diamantidis’in mucize 3’lüğü ile maçı uzatmaya taşımayı başardılar ancak uzatmada galip gelemediler. Panathinakos adına maçın en iyi oyuncusu Diamantidis oldu. Panathinakos’un iç sahada 79,5 sayı ortalaması var. Yediği sayı ise 71.

Laboral ise gruptan 2.çıkarak kazandığı saha avantajını ilk 2 maçta fire vermeden değerlendirdi. Bu 2 maçı kaybetse bile son maç yine Laboral’ın sahasında oynanacak. Laboral’da skor yükünü Bourisis, Bertans, Adams, James ve Blazic çekiyor. Kendi sahasında hızlı hücumlarla çok etkili olan Laboral deplasmanda ise fazla etkili olamıyor. Laboral da delasmanda ortalama 75 sayı atarak oynuyor.

Panathinakos’un bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok, kaybederse TOP 8 başarısının tamamen tesadüf olduğunu göstermiş olacak ve taraftarlarına da iyi bir etki bırakamayacak. Banko tahminim handikapsız Panathinakos kazanır, alternatif ise Panathinakos handikaplı kazanır.

Tahmin: MS 1 (1.25)
Tahmin: MS 1 (-6.5h)

İlginizi Çekebilir

Connecticut Sun – Chicago Sky Maç Analizi! (26 Temmuz)

Connect takımı bu sezonun falaş ekiplerinden aslında geçtiğimiz sezonda bu iyi serinin sinyallerini vermeye başlamıştı. ...

Bir Cevap Yazın

Kapat