Panathinaikos – Bayern Münih Maç Analizi! (28 Kasım)

koraycelikerPanathinaikos‘da ise işler ligde yolunda gitse de Euroleague‘de pek de iyi başlamamıştı. Kendi sahasında aldıkları galibiyetlerle toparlandılar. İç sahada sırasıyla 84, 91, 90 sayı atarak iyi hücum performansları gösterdiler. Dimitris Diamantidis gibi Avrupa’nın en üst düzey 3-4 oyun kurucusundan birine sahip olan Yunan takımında A.J. Slaughter, Esteban Batista, James Gist ve Vladmir Jankovic gibi önemli isimler bulunuyor. Bu sezon oynadıkları 6 maçın 4’ünde 150 sayı barajını aştılar. Bu 6 maçın 5’inde de ilk yarıları önde kapatmasını bildiler.

Bayern Munih ise 6 maçta sadece 1 galibiyet alabildi. Takıma son olarak Bo McCalebb katıldı. Nihad Djedovic, Dusko Savanovic ve John Bryant takımın sayı yükünü çeken oyuncular. Oynadıkları tüm maçlarda 150 sayı barajını aştılar. Ayrıca bu 6 maçın sadece 1’inde ilk yarıyı berabere bitirip 5’inde devreden mağlup ayrıldılar.

751 kodlu karşılaşmada istatistiklere göre İY1 ve üst tercihleri ön plana çıkıyor. Ancak Panathinaikos‘un kendi sahasında ayrı bir hücum performansı gösterdiğini düşünürsek üst daha makul duruyor.

Tahmin: 158.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponları! (22 Mayıs)

İdeal 530 – Internacional – Chapecoense İY X : 2.00 531 – Libertad – Nacional …

Bir Cevap Yazın