Orleans – Paris Maç Analizi! (9 Ocak)

fersu-yahyabeyogluOrleans playoff yarışı ve düşme potası arasında gidip gelen bir takım. Ancak son maçlarında facia bir performans gösteriyorlar, 7 maçta sadece 1 galibiyetleri var. Olumlu söylenebilecek tek şey bir hafta önceki maçta Rouen karşısında deplasmanda aldıkları galibiyet ve geçen hafta Limoges’a yenilmiş olsalar da son ana kadar mücadeleden kopmamış olmamalarıydı. Hücumda ciddi problemleri var 70 sayıyı bile zor görüyorlar.Tecrübeli forvet Sommerville takımın hücumdaki en önemli silahı.

Paris ise eski günlerinden uzak bir takım ve düşme potası semalarında geziniyorlar 15 maçta aldıkları 5 galibiyetle. Son hafta ligin dibindeki Le Havre’i bile zorla yenmeyi başardılar. 70 sayıyı bile bulmakta zorlanıyorlar. Tecrübeli kanat oyuncusu Young şuanda takımın en değerli ismi.

Çekişmeli bir maç geçecek ve iki takımda hücumda 70 sayıyı bile bulmakta zorlanıyorlar bu nedenle Alt seçeneği haklı olarak bizlere göz kırpıyor.

TAHMİN: ALT (145,5)

İlginizi Çekebilir

İspanya

Andorra – Bilbao Maç Analizi! (22 Ekim)

Andorra sezona etkili başlangıç yapan takımlardan biri, 2/3 yaptılar Endesa’da. Son maçlarında Vitoria’ya deplasmanda 95-77 ...

Bir Cevap Yazın

Kapat