Orleans – Orthez Maç Analizi! (10 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu

Orleans son maçlar öncesi hedefi kalmayan takımlar arasında Pro A’da. Koç Vincent’ın öğrencileri son 3 maçlarını kazandular ve formdalar. Sommerville, McAlarney ve Eito bu maçta da ön plana çıkan isimler olacaklardır. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 150 sayı çıkıyor. Evlerinde oynadıkları son 3 maçta da sadece bir kere 154 sayı barajı geçildi.

Misafir Orthez ise 20 galibiyetle 9.sırada ve alacakları bir galibiyet onlara playoff biletini getirebilir aksi halde şansları yok. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildi koç Bartecheky. Ligin sayı Kralı Thompson, eski Tofaşlı Harris ve Yeguete takımın önemli isimleri. Deplasmanda sezon boyunca oynadıkları maçlarda ortalama 153 sayı çıkarken son 3 deplasman maçlarının ikisinde ise 154 sayı barajı geçildi.

Aslında 154.5 iki takımın kapasitesine ve ortalamalarına baktığımızda sınırda gibi duruyor ancak Orleans’ın rahat ve hedefsiz olması, Orthez’in ise galibiyete muhtaç olması nedeniyle normal bir maç olmayacağını düşünüyorum. Orthez her zamanki gibi atarak kazanmak isteyecektir, hedefsiz Orleans da bireysel anlamda yetenekli oyuncuları ile onlara ayak uyduracaktır. Yüksek tempo ve bol skor bekliyorum.

Tahmin: Üst (154.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Zalgiris Kaunas Maç Analizi! (22 Mart)

Madrid 27 maçta aldığı 16 galibiyetle 4.sırada yer alıyor. Oynadıkları son 5 maçın üçünü kazandılar. …

Bir Cevap Yazın