Orleans – Limoges Maç Analizi! (3 Mart)

Orleans Fransa 1’de bu sezonun flaş takımı. 20 maçta 13 galibiyet 7 mağlubiyet alarak 2. konumdalar. Bu maçı kazandıkları takdirde 1. sıraya çıkacaklar. Ancak Fransa 1’de Play-Off potasında bulunan 8. takım ile lig lideri arasında sadece 2 galibiyet farkı var. Bu yüzden ilk 8 arasında oynanan karşılaşmalar oldukça önemli. Kaldı ki Orleans’ın bugünki rakibi Limoges ev sahibi takımın hemen arkasında 3. sırada yer alıyor. Amerikalılar Brian Greene, Darnell Harris ve Kyle McAlarney 3’lüsüne bu akşam büyük iş düşecek.

Limoges ise özellikle zorlu deplasmanlarda aldığı galibiyetlerle bu sezon adından söz ettirdi. Adrien Moerman, J.R Reynolds, Nobel Colo ve Alex Acker etkili forvet oyuncularına sahipler. Pivot bölgesinde ise genelde 4 numara orjinli oyuncuları kullanıyorlar. Asist ortalamaları da oldukça düşük. Oyuncuların bireysel çabalarıyla sayı buluyorlar.

870 kodlu mücadelede Limoges’un evinde iyi savunma yapan Orleans’a karşı hücum organizasyonları kurmakta sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Ancak kesinlikle kolay lokma değiller. Ev sahibine oldukça sert savunma yapacaklardır. Bana göre 150.5 baremden alt oynamak bu maç için en makul bahis.

Tahmin: 150.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (24 Mayıs)

İdeal 453 – Cerro Porteno – Monagas 2,5 Üstü : 1.40 537 – Emelec – …

Bir Cevap Yazın