Orlando City – New York Red Bulls Maç Analizi! (7 Mayıs)

koray-celiker-kingMLS’de bu sezon oldukça ters sonuçlar ortaya çıkıyor. Şu takım ligi alır götürür diyecek bir görüntü yok. Haftalar ilerledikçe beklentiler de cevaplarını bulacaktır. Bahis açısından da oluşan tablo can sıkıcı. Orlando City 8 maçta sadece 2 kez kazanabildi. Cyle Larin yine elinden geleni yapıyor. Geçen sezonki performansını tekrar sergilemesi bekleniyor. Ev sahibi takımda Donovan yine yok. Riberio da sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek. Kaka ise şüpheli.

New York Red Bulls çok pas yapan ancak hücum temposu düşük bir takım. Son haftalarda daha iyi görüntü sergiliyorlar.  Bradley Wright Phillips’in form bulması konuk takım için önemli bir nokta. New York Red Bulls’da Veron, Perrinelle ve Meara sahadaki yerini alamayacak. Baah’ın durumu maç saatinde belli olacak.

Orlando City’de Kaka’nın durumu çok önemli. Oynamazsa New York Red Bulls tabi ki daha şanslı olacaktır. Konuk takımın galibiyeti ve çifte şansı benim gözümde daha doğru tercihler olarak duruyor. 2,5 üstüne yüklenme olması muhtemel. Maçın 2,5 altı bitme olasılığı hiç de az değil. DİKKAT!

Tahminler: MS 2 (2.70) & ÇŞ X-2 (1.46)

İlginizi Çekebilir

Uruguay – Suudi Arabistan Maç Analizi! (20 Haziran)

Uruguay ilk maçta pek de istediği oyunu sergileyemedi. Yine de Suarez üzerinden net gol pozisyonları …

Bir Cevap Yazın