Olimpia Milano – Zalgiris Maç Analizi! (29 Aralık)

Olimpia Milano ligin dibinde bulunan ekiplerden. Sadece 4 galibiyete imza atabildildiler ve oyuncular ile koç Repesa arasında da sorunlar var. Bu sebeple kadrolarında değişimler yaşanması muhtemel gözüküyor. Maç başına 82.6 sayı atıp, ligin en kötü savunma yapan ekibi olarak 88.7 sayı yiyorlar. Skor yüklerini Rakim Sanders ve Ricky Hickman çekiyor. Skora yardımcı olan diğer isimler ise Jamel Mc Lean ve Krunoslav Simon.

Zalgiris Kaunas ise ligin 14. sırasında. Ancak 8. sırayla arasında sadece 2 galibiyetlik bir fark var. Litvanya ekibi Euroleague’de maç başına 81.4 sayı atıyor. Bir çok istatistik parametresinde ligin en iyi 5-6 takımı içindeler. Ancak savunmada maç başına yedikleri 83.2 sayı takımın bu çabasının istediği yere gelmesini engelliyor. Paulunis Jankunas ve Brock Motum’un skor yükünü üstlendiği ekipte skora yardımcı olan diğer isimler ise Leo Westermann ve Kevin Pangos.

Olimpia Milano tam 7 maçtır sürekli kaybediyor. Zalgiris ise son 3 deplasmandan 2 galibiyet çıkarttı. Saras takımını bu tip maçlara iyi hazırlıyor ve bunu son maçlarda büyük farklar yemeyerek gösterdi. Handikap avantajını değerli görüyor ve MS:2 öneriyorum.

Tahmin : MS:2 ( +2.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın