Olimpia Milano – Turow Maç Analizi! (13 Kasım)

koraycelikerOlimpia Milano İtalya Ligi‘nde ilk 3 maçını kazandıktan sonra son 2 maçını kaybetti. Euroleague‘de de istim üzerindeler. 4 maçta sadece 1 galibiyetleri var. 4. olarak gruptan çıkma adına Bayern Munih‘i deplasmanda yenmeleri çok önemliydi. Bunun bir anlam ifade etmesi için bugün de galip gelmek zorundalar. Jamaikalı pivot Samardo Samuels takımın kara treni gibi.

Turow ise ilk 3 maçta aldıkları 3 mağlubiyet ile tam umutlarını tüketmişken geçen hafta kendi sahasında Bayern Munih‘i yenerek adeta umut tazelediler. Eğer hayallerinin peşinden koşmak istiyorlarsa böyle deplasmanlarda da bir sürpriz yapmak zorundalar. Aslında Barcelona ve Panathiniakos deplasmanlarında çok da kötü değillerdi. Damian Kulig‘in iyi bir performans sergilediği maçlarda kenardan da katkı gelirse her maçta direnç gösterebilirler.

768 kodlu maçta ev sahibi takım galibiyete oldukça yakın. Turow da kolay kolay teslim olmayacaktır. En azından ilk devrede +7 sayılık bir fark yemelerini beklemiyorum. Maçta kırılma anları muhtemelen 2. yarıda yaşanacaktır.

Tahmin: İY 2 (+6.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 432 – Cruzeiro – Racing Club MS 1 : 1.40 433 – Univ. De …

Bir Cevap Yazın