Oklahoma City Thunder – LA Lakers Maç Analizi! (31 Ekim)

nba-player-betsOynanan ilk 2 maçlara baktığımız zaman iki takımında yüksek tempo ile oynadığını görebiliyoruz. L.Walton’ın gelişiyle beraber hücumu sınıf atlayan Lakers ilk maçta Houston’a 120 sayı atarak galip geldi. D.Russell önderliğinde diğer genç yıldız adayları bu sene maçlardan kopmayarak birşeyler yapabileceklerini Utah deplasmanında gösterdiler. Mağlup oldular ama maç boyunca oyuna tutundular.

OKC ise sezona 2/2 yaparak girdi tabii bunda R.Westbrook’un insanüstü performansları büyük rol oynuyor. İlk iki maç itibariyle Westbrook’un istatistikleri (41.5s/12.5r/9.5a) dudak uçuklatır cinsten. Bu sene Durant’i kaybettikten sonra takıma Oladipo gibi bir yıldız adayını aldılar. Geçen sezon gibi çok yüksek tempoda çok yüksek sayılara çıkacağını düşünmek abartı olur Okc için çünkü geçen sene Durant vardı biri sahada olmasa diğeri vardı ve işler bu şekilde yürüyordu. Şimdi ise Westbrook sürekli sahada olmak zorunda, kenara geldiğinde ise işleri idare edebilmekte sıkıntı yaşanıyor ki bu çok da normal. Lakin Okc evinde taraftar desteğiyle ekstra oynayabilen bir ekip, özellikle de karşısında yine hücum oynamaya çalışan ekip olduğunda tempodan kaçmıyorlar.

Bugun izleyeceğimiz maç çok büyük ihtimalle yüksek tempolu ve bol sayılı bir maç olacaktır. Ben Lakers’ın yine maçtan kopmayacağını düşünüyorum. İki takımında 110 sayıya yaklaştığı hatta aştığı bir maç izleyebiliriz. İddaa’da açılan Alt/Üst baremi bence gayet makul.

Tercih: 214.5 Üst

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (24 Mayıs)

Boston Celtics sahasındaki 2 maçıda rahat kazanarak 2-0 öne geçmişti. Ancak deplasmandaki 2 maçı kaybetti. …

Bir Cevap Yazın